RestaurantSupply.com is your trusted source for Robot Coupe commercial food processors cutting discs and accessories.
- Authorized Robot Coupe dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Robot Coupe 101418 commercial food processors cutting discs and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Robot Coupe 101418 Foot 1.1 Inch OEM Foot for Robot Coupe Blixer Equipment
| Manufacturer | Robot Coupe |
|---|---|
| Model Number | 101418 |
| Manufacturer Part # | 101418 |
| Height | 1.05" |
| Width | 1.1" |
| Depth | 1.3" |
| Weight | 0.25 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Robot Coupe 101418 Robot Coupe Blixer (5v 6v) R4(n X Y) R6(n Vn X Y)
