Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Jade Range aftermarket commercial broilers.
- Engineered to match existing Jade Range units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Jade Range -1011600000 commercial broilers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Jade Range -1011600000 21 Inch Cast Iron Top Grate Reversible 5 Cross Bars 4 Ribs
| Fits with Manufacturer | Jade Range |
|---|---|
| Model Number | -1011600000 |
| Manufacturer Part # | -1011600000 |
| Height | 2.25" |
| Width | 3.5" |
| Depth | 21" |
| Weight | 16.28 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Jade Range -1011600000 Cast Iron Top Grate, [ 20" X 3" ] [ Material Ci] [ Reversible, 5 Cross Bars 4 Ribs, Jade Broiler Series Jb
