Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 100187882 K Flame Sensor for gas-fired equipment
Item:
#1443116
Technical details
| Manufacturer | A.O. Smith |
|---|---|
| Model Number | 100187882 |
| Manufacturer Part # | 100187882 |
| Height | 7" |
| Width | 11" |
| Depth | 13" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 100187882 K Flame Sensor for gas-fired equipment
$624.26
Unit price
/
Unavailable
