Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 100110707 Gas Flame Sensor for Commercial Boilers 0.65 Inch Wide
Item:
#1443019
Technical details
| Manufacturer | A.O. Smith |
|---|---|
| Model Number | 100110707 |
| Manufacturer Part # | 100110707 |
| Height | 0.5" |
| Width | 0.65" |
| Depth | 5.05" |
| Weight | 0.03 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 100110707 Gas Flame Sensor for Commercial Boilers 0.65 Inch Wide
$186.94
Unit price
/
Unavailable
