RestaurantSupply.com is your trusted source for Baxter aftermarket cooking equipment accessories and gas connectors.
- Engineered to match existing Baxter units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Baxter 1000V9-170 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Baxter 1000V9-170 Gas Ignition Module Aluminum Alloy with Surge Protection
| Fits with Manufacturer | Baxter |
|---|---|
| Model Number | 1000V9-170 |
| Manufacturer Part # | 1000V9-170 |
| Height | 2" |
| Width | 4" |
| Depth | 6" |
| Weight | 0.56 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Baxter 1000V9-170 Ignition Module
