Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Market Forge aftermarket cooking equipment accessories and gas connectors.
- Engineered to match existing Market Forge units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Market Forge 10-1058 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Market Forge 10-1058 3/8 Inch Solenoid Valve Electric Stainless Steel Parker
| Fits with Manufacturer | Market Forge |
|---|---|
| Model Number | 10-1058 |
| Manufacturer Part # | 10-1058 |
| Height | 4.5" |
| Width | 3" |
| Depth | 3.25" |
| Weight | 2.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Mexico |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Market Forge 10-1058 Stem Solenoid Valve 120v 3/8" Fpt Parker, Market Forge Steamer M24e M36e
