RestaurantSupply.com is your trusted source for Follett ice machine parts and accessories.
- Authorized Follett dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Follett 0PB501280 ice machine parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Follett 0PB501280 44 to 15.5 Inch Gasket for Follett Refrigeration
| Manufacturer | Follett |
|---|---|
| Model Number | 0PB501280 |
| Manufacturer Part # | 0PB501280 |
| Height | 3.15" |
| Width | 4.65" |
| Depth | 16.15" |
| Weight | 0.9 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Follett 0PB501280 Gasket 44x15.5 Fol
