RestaurantSupply.com is your trusted source for Electrolux commercial food processors.
- Authorized Electrolux dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Electrolux 0D5785 commercial food processors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Electrolux 0D5785 5.95 Inch Electric Speed Variator with Durable Construction
| Manufacturer | Electrolux |
|---|---|
| Model Number | 0D5785 |
| Manufacturer Part # | 0D5785 |
| Height | 2.1" |
| Width | 5.95" |
| Depth | 9.65" |
| Weight | 0.14 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Electrolux 0D5785 Speed Variator 115v 350w B3m
