RestaurantSupply.com is your trusted source for Electrolux commercial grills and griddles.
- Authorized Electrolux dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Electrolux 0C5620 commercial grills and griddles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Electrolux 0C5620 1.15 Inch OEM Baking Pan Support with Corrosion Resistant Alloy
| Manufacturer | Electrolux |
|---|---|
| Model Number | 0C5620 |
| Manufacturer Part # | 0C5620 |
| Height | 0.9" |
| Width | 1.15" |
| Depth | 4" |
| Weight | 0.07 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Electrolux 0C5620 Baking Pan Support
