RestaurantSupply.com is your trusted source for Electrolux commercial grills and griddles.
- Authorized Electrolux dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Electrolux 099129 commercial grills and griddles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Electrolux 099129 1.65 Inch Capacitor 4mf UL CSA USA with Reliable Power Correction
| Manufacturer | Electrolux |
|---|---|
| Model Number | 099129 |
| Manufacturer Part # | 099129 |
| Height | 1.25" |
| Width | 1.65" |
| Depth | 3.3" |
| Weight | 0.13 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Electrolux 099129 Capacitor 4mf Ul Csa Usa
