RestaurantSupply.com is your trusted source for Master-Bilt commercial refrigeration parts and accessories.
- Authorized Master-Bilt dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Master-Bilt 09-09703 commercial refrigeration parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Master-Bilt 09-09703 8.75 Inch Receiver OEM Refrigeration Component
| Manufacturer | Master-Bilt |
|---|---|
| Model Number | 09-09703 |
| Manufacturer Part # | 09-09703 |
| Height | 8.5" |
| Width | 8.75" |
| Depth | 20.6" |
| Weight | 19 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Master-Bilt 09-09703 Receiver 6 X 16 Rt616v 4s M Re
