Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Cres Cor aftermarket strip warmers.
- Engineered to match existing Cres Cor units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Cres Cor 0848-008-ACKLC strip warmers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Cres Cor 0848-008-ACKLC 7 Inch Solid State Thermostat for Little Caeseers
| Fits with Manufacturer | Cres Cor |
|---|---|
| Model Number | 0848-008-ACKLC |
| Manufacturer Part # | 0848-008-ACKLC |
| Height | 3" |
| Width | 7" |
| Depth | 7" |
| Weight | 0.89 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cres Cor 0848-008-ACKLC Solid State Thermostat, For Little Caesers, Crescor
