RestaurantSupply.com is your trusted source for American Dish Service buffet and display systems and accessories.
- Authorized American Dish Service dealer, ensuring genuine commercial tabletop and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock American Dish Service 082-6303 buffet and display systems and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
American Dish Service 082-6303 4.65 Inch Water Pump Closed for Dishwashers and Sanitation
| Manufacturer | American Dish Service |
|---|---|
| Model Number | 082-6303 |
| Manufacturer Part # | 082-6303 |
| Height | 1.8" |
| Width | 4.65" |
| Depth | 5.4" |
| Weight | 1.44 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
American Dish Service 082-6303 Impeller Water Pump Closed
