RestaurantSupply.com is your trusted source for Frymaster commercial deep fryers.
- Authorized Frymaster dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Frymaster 08104688 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Frymaster 08104688 10 Inch Gas Universal Service Burner with Stainless Steel
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 08104688 |
| Manufacturer Part # | 08104688 |
| Height | 6.11" |
| Width | 9.9" |
| Depth | 11.9" |
| Weight | 7 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 08104688 Universal Srvc Burner Fp/gl30
