RestaurantSupply.com is your trusted source for Cres Cor cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Cres Cor dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cres Cor 081002905 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Cres Cor 081002905 12.5 Foot Power Cord Assy 120V 15A Electric OEM
| Manufacturer | Cres Cor |
|---|---|
| Model Number | 081002905 |
| Manufacturer Part # | 081002905 |
| Height | 2.75" |
| Width | 8.95" |
| Depth | 9.6" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cres Cor 081002905 Power Cord Assy 12.5'l 120v 15a
