- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Champion 0713428 Width 1.3 Inch Right-Hand M4 Hinge Assembly
| Manufacturer | Champion |
|---|---|
| Model Number | 0713428 |
| Manufacturer Part # | 0713428 |
| Height | 0.99" |
| Width | 1.3" |
| Depth | 4.64" |
| Weight | 0.23 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Champion 0713428 Hinge Assembly Rh M4
