RestaurantSupply.com is your trusted source for Jackson commercial dishwashers.
- Authorized Jackson dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Jackson 066801217071 commercial dishwashers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Jackson 066801217071 3.55 Inch Switch Dual Float with Corrosion Resistant Material
| Manufacturer | Jackson |
|---|---|
| Model Number | 066801217071 |
| Manufacturer Part # | 066801217071 |
| Height | 2.1" |
| Width | 3.55" |
| Depth | 9.45" |
| Weight | 0.35 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Jackson 066801217071 Switch Dual Float
