RestaurantSupply.com is your trusted source for Jackson cold and frozen beverage dispensers.
- Authorized Jackson dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Jackson 06680-011-86-42 cold and frozen beverage dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Jackson 06680-011-86-42 100 Psi Gauge Pressure With U-bracket Stainless Steel
| Manufacturer | Jackson |
|---|---|
| Model Number | 06680-011-86-42 |
| Manufacturer Part # | 06680-011-86-42 |
| Height | 2.6" |
| Width | 2.65" |
| Depth | 4.2" |
| Weight | 0.25 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Jackson 06680-011-86-42 0-100 Psi 1/4" Npt Back Connection With U-bracket, Jackson Avenger Ht
