RestaurantSupply.com is your trusted source for Taylor Thermometer thermometers.
- Authorized Taylor Thermometer dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Taylor Thermometer 066696 thermometers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Taylor Thermometer 066696 6 Inch Stainless Steel Drip Tray for Ice Machines
| Manufacturer | Taylor Freezer |
|---|---|
| Model Number | 066696 |
| Manufacturer Part # | 066696 |
| Height | 2" |
| Width | 5" |
| Depth | 8.75" |
| Weight | 0.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Taylor Freezer 066696 Dimensions 9 X 6 X 1.5
