FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Jackson commercial dishwashers.
- Authorized Jackson dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Jackson 064010044782 commercial dishwashers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Jackson 064010044782 10 Inch Tank and Cover Stainless Steel Unit
| Manufacturer | Jackson |
|---|---|
| Model Number | 064010044782 |
| Manufacturer Part # | 064010044782 |
| Height | 10" |
| Width | 10" |
| Depth | 11" |
| Weight | 23 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Jackson 064010044782 Kit Tank & Cover
