- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Glastender 06004398 17.375 Inch Shelf Gray Corrosion Resistant Coated Metal
| Manufacturer | Glastender |
|---|---|
| Model Number | 06004398 |
| Manufacturer Part # | 06004398 |
| Height | 0.4" |
| Width | 17.3" |
| Depth | 19" |
| Weight | 3.75 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Glastender 06004398 Shelf Gray 17.375 X 19.250
