RestaurantSupply.com is your trusted source for Glastender underbar trash receptacles.
- Authorized Glastender dealer, ensuring genuine commercial janitorial supplies and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Glastender 06001565 underbar trash receptacles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Glastender 06001565 0.9 Inch Clip Pilaster with Descriptors Stainless Steel
| Manufacturer | Glastender |
|---|---|
| Model Number | 06001565 |
| Manufacturer Part # | 06001565 |
| Height | 0.65" |
| Width | 0.9" |
| Depth | 1.1" |
| Weight | 0.03 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Glastender 06001565 Clip Pilaster Stainless Stee
