Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Champion aftermarket cooking equipment accessories and gas connectors.
- Engineered to match existing Champion units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Champion 0512539 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Champion 0512539 1.5 Inch Rocker Switch DPDT with 3 Position Control
| Fits with Manufacturer | Champion |
|---|---|
| Model Number | 0512539 |
| Manufacturer Part # | 0512539 |
| Height | 1" |
| Width | 1.5" |
| Depth | 1.5" |
| Weight | 0.03 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | ??? |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Champion 0512539 3 Position (6) 1-4" Tab Term 16a/250vac
