- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Champion 0501717 0.63 Inch Width Hot Water Spray Tube Corrosion Resistant
| Manufacturer | Champion |
|---|---|
| Model Number | 0501717 |
| Manufacturer Part # | 0501717 |
| Height | 0.63" |
| Width | 0.63" |
| Depth | 17.25" |
| Weight | 0.33 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Champion 0501717 Spraytube Hot Water Sw4/6
