- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Champion 0501395 Screw Socket 1/4 Inch Drive Stainless Steel with 5/16 Inch Length
| Manufacturer | Champion |
|---|---|
| Model Number | 0501395 |
| Manufacturer Part # | 0501395 |
| Height | 3.95" |
| Width | 4.15" |
| Depth | 5.95" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Champion 0501395 Screw Socket 1/4 20x5/16 Ss
