RestaurantSupply.com is your trusted source for Bunn coffee cappuccino espresso equipment and accessories.
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn 04626.0000 coffee cappuccino espresso equipment and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bunn 04626.0000 6.55 Inch Blanket Warmer Electric Stainless Steel with Reliable Heat
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 04626.0000 |
| Manufacturer Part # | 04626.0000 |
| Height | 3.65" |
| Width | 6.55" |
| Depth | 7.1" |
| Weight | 0.12 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 04626.0000 Blanket Warmer 50w 120v
