Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Hatco 04.05.123 15-1/4 Inch Conveyor Hold Down Bar Stainless Steel and Wire Guide
| Fits with Manufacturer | Hatco |
|---|---|
| Model Number | 04.05.123 |
| Manufacturer Part # | 04.05.123 |
| Height | 0.13" |
| Width | 2.5" |
| Depth | 15.25" |
| Weight | 0.07 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hatco 04.05.123 Conveyor Hold Down Bar 15-1/4" X 2-1/2", Baskets Hold Down Bars & Wire Guides, Hatco Series Tk (3 Slice Models)
