- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Waring/Qualheim 036918 8 Inch Heating Element OEM Stainless Steel for Commercial Use
| Manufacturer | Waring/Qualheim |
|---|---|
| Model Number | 036918 |
| Manufacturer Part # | 036918 |
| Height | 0.9" |
| Width | 8.1" |
| Depth | 11.1" |
| Weight | 0.45 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Waring/Qualheim 036918 Top Element /wpg280b
