Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Montague aftermarket cold and frozen beverage dispensers.
- Engineered to match existing Montague units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Montague 03351-0 cold and frozen beverage dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Montague 03351-0 9 Inch Burner Rear Right Complete with Air Shutter Gas
| Fits with Manufacturer | Montague |
|---|---|
| Model Number | 03351-0 |
| Manufacturer Part # | 03351-0 |
| Height | 4.75" |
| Width | 9" |
| Depth | 25.25" |
| Weight | 9.94 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Montague 03351-0 Includes Air Shutter
