- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Glastender 03010099 6 Inch Low Lead Faucet Deck Mount Stainless Steel Body with Ergonomic Design
| Manufacturer | Glastender |
|---|---|
| Model Number | 03010099 |
| Manufacturer Part # | 03010099 |
| Height | 3.15" |
| Width | 6" |
| Depth | 10.9" |
| Weight | 3.43 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Glastender 03010099 Faucet Nsf Low Lead Deck Mount Body On
