Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 03001630 5.95 Inch Stainless Steel Grill with Float Mechanism
Item:
#1509425
Technical details
| Manufacturer | Nuova Simonelli |
|---|---|
| Model Number | 03001630 |
| Manufacturer Part # | 03001630 |
| Height | 1.2" |
| Width | 5.95" |
| Depth | 12.2" |
| Weight | 5 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 03001630 5.95 Inch Stainless Steel Grill with Float Mechanism