FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Master-Bilt commercial refrigeration parts and accessories.
- Authorized Master-Bilt dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Master-Bilt 03-15453 commercial refrigeration parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Master-Bilt 03-15453 10 Inch Compressor Electric OEM Aluminum - Medium Operation
| Manufacturer | Master-Bilt |
|---|---|
| Model Number | 03-15453 |
| Manufacturer Part # | 03-15453 |
| Height | 10" |
| Width | 10" |
| Depth | 16" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Master-Bilt 03-15453 Cmpsr Tecumseh A32 Ae2413y Aa
