RestaurantSupply.com is your trusted source for Scotsman ice machine parts and accessories.
- Authorized Scotsman dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Scotsman 03-0727-11 ice machine parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Scotsman 03-0727-11 Screw Thumb Baffle for Scotsman Ice Machine
| Manufacturer | Scotsman |
|---|---|
| Model Number | 03-0727-11 |
| Manufacturer Part # | 03-0727-11 |
| Height | 0.65" |
| Width | 0.65" |
| Depth | 1.25" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Scotsman 03-0727-11 Screw Thumb Baffle
