Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Bunn faucet and drain accessories.
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn 02861-0003 faucet and drain accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bunn 02861-0003 Faucet Handle 1-1/8 Inch Plastic Red Hot Water
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 02861-0003 |
| Manufacturer Part # | 02861-0003 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 2.75" |
| Weight | 0.05 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Taiwan |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 02861-0003 Faucet Handle, Color Red, Depth 7/8" 22 Mm, Length 2-1/4" 57 Mm, Material(s) Plastic, Weight 0.054 Lb, Width 1-1/8" 28 Mm, Models Used In, Bunn-o-matic Axiom Axiom 15-3 Cdbc Series Cez Series, Dual Series Dual-0010 Icb Series Itcb Ohw Ohwa, Single Series Smart Wave Titan Single
