Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Waring/Qualheim juicers bar blenders and milkshake machines.
- Authorized Waring/Qualheim dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Waring/Qualheim 028390 juicers bar blenders and milkshake machines
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Waring/Qualheim 028390 5 Inch Control Panel Black Plastic for Waring Qualheim Blenders
| Manufacturer | Waring/Qualheim |
|---|---|
| Model Number | 028390 |
| Manufacturer Part # | 028390 |
| Height | 3" |
| Width | 5" |
| Depth | 5" |
| Weight | 0.51 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Waring/Qualheim 028390 Color Black, Material Plastic, Length 5", 127 Mm, Width 5", 127 Mm, Note Used On Fmp# 222-1310 Blender
