RestaurantSupply.com is your trusted source for Bunn coffee cappuccino espresso equipment and accessories.
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn 02620-0000 coffee cappuccino espresso equipment and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bunn 02620-0000 4.5 Inch Timer Electric for Bunn Coffee and Tea Brewers
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 02620-0000 |
| Manufacturer Part # | 02620-0000 |
| Height | 3.5" |
| Width | 4.5" |
| Depth | 5" |
| Weight | 0.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 02620-0000 Timer 120/240v 2-1/4" X 3-3/4" Pc Board, Bunn-o-matic, Coffee Brewer Bco-aa Bco-ac., Series St Stap Stf Stfap Vpca Vpcaf Vpcp., Tea Brewer Pt3 T3 T6 Tu3.
