Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Hatco aftermarket heat lamps.
- Engineered to match existing Hatco units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Hatco 023007300 heat lamps
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hatco 023007300 Lamp Holder T8 600v 660w for Beverage Air M10 to Mt72
| Fits with Manufacturer | Hatco |
|---|---|
| Model Number | 023007300 |
| Manufacturer Part # | 023007300 |
| Height | 1" |
| Width | 0.25" |
| Depth | 0.25" |
| Weight | 0.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hatco 023007300 Lamp Holder T8 600v 660w, Beverage Air Bz13 Bz16 M10 Mm27 Mt12 Mt14 Mt15 Mt17, Mt19 Mt20 Mt23 Mt27 Mt33 Mt35 Mt38 Mt45 Mt49 Mt66, Mt72
