RestaurantSupply.com is your trusted source for Multiplex ice machine parts and accessories.
- Authorized Multiplex dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Multiplex 020003713 ice machine parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Multiplex 020003713 4.65 Inch Keypad/harness OEM Durable Control Panel Interface
| Manufacturer | Multiplex |
|---|---|
| Model Number | 020003713 |
| Manufacturer Part # | 020003713 |
| Height | 1.25" |
| Width | 4.65" |
| Depth | 4.95" |
| Weight | 0.11 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Multiplex 020003713 Keypad/harness Brand
