Free Shipping
Free Shipping
$1,962.56
$1,979.72
Compare Price
You save
$17.16
(1%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
RestaurantSupply.com is your trusted source for Manitowoc ice machine parts and accessories.
- Authorized Manitowoc dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Manitowoc 020003650 ice machine parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Manitowoc 020003650 Motor/reducer OEM Electric Gear Drive Stainless Steel
Item:
#1148031
Technical details
| Manufacturer | Manitowoc |
|---|---|
| Model Number | 020003650 |
| Manufacturer Part # | 020003650 |
| Height | 8.75" |
| Width | 9.6" |
| Depth | 19.5" |
| Weight | 14.14 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Manitowoc 020003650 Motor/reducer OEM Electric Gear Drive Stainless Steel
$1,962.56
$1,979.72
You save
$17.16
(1%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Manitowoc 020003650 Motor/reducer
