RestaurantSupply.com is your trusted source for Scotsman cold and frozen beverage dispensers.
- Authorized Scotsman dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Scotsman 02-4599-21 cold and frozen beverage dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Scotsman 02-4599-21 1.855 Inch Water Seal Large Black and Silver
| Manufacturer | Scotsman |
|---|---|
| Model Number | 02-4599-21 |
| Manufacturer Part # | 02-4599-21 |
| Height | 1" |
| Width | 1.85" |
| Depth | 1.9" |
| Weight | 0.15 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Scotsman 02-4599-21 Water Seal, Large Black & Silver Seal Is Stepped 2 Inside Dia & 2, Outside Dia., 1.031" Id X 1.463" Od, 1.302" Id X 1.855" Od, .560" High, Small White & Black Seal, 1.998" Id X 1.625" Od, .315" High, Scotsman Afe325 Afe400 Fde470 Fde474 Mdt2 Mdt3 Mdt4, Mf400a Mf400b Tde470
