RestaurantSupply.com is your trusted source for Scotsman ice machine parts and accessories.
- Authorized Scotsman dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Scotsman 02-4197-01 ice machine parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Scotsman 02-4197-01 Fan Blade 5.6 Inch OEM Replacement for Scotsman Ice Machines
| Manufacturer | Scotsman |
|---|---|
| Model Number | 02-4197-01 |
| Manufacturer Part # | 02-4197-01 |
| Height | 1.9" |
| Width | 5.6" |
| Depth | 5.7" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Scotsman 02-4197-01 Fan Blade
