RestaurantSupply.com is your trusted source for Scotsman ice storage bins.
- Authorized Scotsman dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Scotsman 02-3979-01 ice storage bins
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Scotsman 02-3979-01 11 Inch Hose Drain to Manage Condensate in Refrigeration
| Manufacturer | Scotsman |
|---|---|
| Model Number | 02-3979-01 |
| Manufacturer Part # | 02-3979-01 |
| Height | 2.65" |
| Width | 11.45" |
| Depth | 14.75" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Scotsman 02-3979-01 Hose Drain
