RestaurantSupply.com is your trusted source for Scotsman ice machine parts and accessories.
- Authorized Scotsman dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Scotsman 02-2438-01 ice machine parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Scotsman 02-2438-01 Gear And Pinion Compatible With Scotsman Models
| Manufacturer | Scotsman |
|---|---|
| Model Number | 02-2438-01 |
| Manufacturer Part # | 02-2438-01 |
| Height | 2.4" |
| Width | 3.4" |
| Depth | 4.7" |
| Weight | 0.36 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Scotsman 02-2438-01 1st. Gear And 2nd. Pinion Gear, Scotsman Afe325 Afe400 Fde470 Fde474 Mdt3, Mdt4 Mf400a Mf400b
