Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Hatco aftermarket countertop hot food display warmers.
- Engineered to match existing Hatco units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Hatco 02.16.050.00 countertop hot food display warmers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hatco 02.16.050.00 3 Inch Horizontal Drum Temperature Display with Bulb
| Fits with Manufacturer | Hatco |
|---|---|
| Model Number | 02.16.050.00 |
| Manufacturer Part # | 02.16.050.00 |
| Height | 1.5" |
| Width | 3" |
| Depth | 5.5" |
| Weight | 0.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hatco 02.16.050.00 Horizontal Drum Temp Display, Fits 2-3/8" X 1" Hole 60" Cap 3/8" X 1" Bulb, Hatco Fdw1 Fdw2
