Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Hatco aftermarket insets.
- Engineered to match existing Hatco units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Hatco 02-03-032-00 insets
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hatco 02-03-032-00 Fuse Durable Electrical Component for Commercial Use
| Fits with Manufacturer | Hatco |
|---|---|
| Model Number | 02-03-032-00 |
| Manufacturer Part # | 02-03-032-00 |
| Height | 1" |
| Width | 0.5" |
| Depth | 0.5" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Mexico |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hatco 02-03-032-00 Fuse
