RestaurantSupply.com is your trusted source for Follett ice machines.
- Authorized Follett dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Follett 01301688 ice machines
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Follett 01301688 5.25 Inch Electric Solenoid Water Feed with Corrosion Resistance
| Manufacturer | Follett |
|---|---|
| Model Number | 01301688 |
| Manufacturer Part # | 01301688 |
| Height | 2.75" |
| Width | 5.25" |
| Depth | 8.45" |
| Weight | 0.36 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Follett 01301688 Solenoid Water Feed 220v
