RestaurantSupply.com is your trusted source for Bunn coffee cappuccino espresso equipment and accessories.
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn 01262.0000 coffee cappuccino espresso equipment and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bunn 01262.0000 3.88Inch Faucet Shank Corrosion Resistant OEM
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 01262.0000 |
| Manufacturer Part # | 01262.0000 |
| Height | 1.63" |
| Width | 1.63" |
| Depth | 4" |
| Weight | 0.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 01262.0000 Fct Shank Crm 3.88w/o Ga Hl
