RestaurantSupply.com is your trusted source for Bunn coffee cappuccino espresso equipment and accessories.
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn 010880000 coffee cappuccino espresso equipment and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bunn 010880000 5/8 Inch X 1-1/4 Inch Red Signal Light 250v with Black Bezel
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 010880000 |
| Manufacturer Part # | 010880000 |
| Height | 1.2" |
| Width | 0.7" |
| Depth | 1.4" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Mexico |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 010880000 Indicator Light 250v, [ Fits Hole 5/8" X 1-1/4" ] [2 Screws ] [color Red] [, Type Hat Flat ][ Bezel Black] [ Fastener Lock Tabs], Bunn-o-matic Coffee Series Ol Ot Rl Rt., Lincoln Oven, Proofer/steamer Wear-ever Fresh-o-matic, Market Forge Steamer, Prince Castle Toaster 197 297.
