Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Waring/Qualheim commercial food processors cutting discs and accessories.
- Authorized Waring/Qualheim dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Waring/Qualheim 010698 commercial food processors cutting discs and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Waring/Qualheim 010698 2.88 Inch Blade Only Stainless Steel for Waring Blenders
| Manufacturer | Waring/Qualheim |
|---|---|
| Model Number | 010698 |
| Manufacturer Part # | 010698 |
| Height | 2.25" |
| Width | 2.88" |
| Depth | 3.25" |
| Weight | 0.05 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Waring/Qualheim 010698 Blade Only, Waring Blender 31bl(67 79) 32bl(39 99) 3bl(10 12 13 34), 34bl(22 23) 37bl(27 28) 91-215.
