Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Taylor Freezer ice machine parts and accessories.
- Authorized Taylor Freezer dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Taylor Freezer 010425P ice machine parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Taylor Freezer 010425P 2 Oz Packets Cleaner Stera Sheen Green 100 Packs
| Manufacturer | Taylor Freezer |
|---|---|
| Model Number | 010425P |
| Manufacturer Part # | 010425P |
| Height | 6.5" |
| Width | 8.38" |
| Depth | 8.75" |
| Weight | 13.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Taylor Freezer 010425P Stera-sheen Green Label Sanitizer 100/pk, 2 Oz Packets, Provides Thorough Sanitizing Cleaning & Odor, Removal In Only One Procedure., No Need For Separate Procedures To Clean Delime, & Remove Milkstone From Your Machine & Parts, , Saves Additional Labor & Materials., Simplify Your Operations Cut Costs & Provide, Quality Assurance., Fda & Epa Approved As A Final Rinse Sanitizer., Cleans And Sanitizes Anything, Recommended For, Ice Cream Machines. Frozen Drink And Dessert Machines., Ice Tea Dispensers & Brewers. Soda And Beer Lines., Ice Machines. Floors Walls And Grout.
